Máte radi noc s blokom, ktorý sa môže pýšiť hlavou cez hlavu? A čo nasledujúci večer s dámou, ktorá hrá strašidelnú súpravu tesákov?

Hostenie vlastného hororového pekla je teraz ľahké vďaka fantastickému a hrôzostrašnému oblečeniu Halloweens, ako je napríklad nosenie kostym jeptiska. Ale to nie sú len ozdobné šaty, ktoré robia večer vzrušujúcim. Je tiež možné objaviť popíjajúce krvné gule zo skla alebo sadisticky viditeľné cez nepárne končatiny alebo dva s úžasnou škálou trikov, ktoré si môžete kúpiť online alebo v miestnom obchode s odevmi, kde si určite môžete kúpiť skvelý krvný kostým pre Halloween. mníšky.

Znovu vytvorte neslávny gróf Dracula v celej jeho strašnej sláve a nechajte svojich hostí masírovať ich krky strachom. Neslávny charakter Brama Strokera, ktorý pristál vo Whitby v roku 1987, je pravdepodobne najznámejší z hororových obchodníkov. Tie prenikavé, hypnotické oči, nápadné mužské pekné vzhľady a priznajme si to – zuby, ktoré sú ostrejšie ako nožnice na syr (dobre, museli by si robiť svoju značku na bielej, panenskej, ženskej dužine) – sú dosť na to, aby sa ženy stali samicami. slabý v očakávaní bozku, ktorý si bude pamätať na večnosť. V hre je veľa.

Najstrašidelnejšia postava na svete Halloween kostýmy nechce iba tvoju krv. Aj on bude mať vašu dušu, ďakujem veľmi pekne. A čo najkrvavejším možným spôsobom. Freddy Krueger, ktorý pravdepodobne patrí k najznámejším Halloweenským oblečeniam, rád hrá s ostrými nástrojmi. V skutočnosti ich dokonca nosí – štyri prsty na rukavici jeho ľavej ruky sú špicaté a ostré (ideálne je len na sekanie nepárneho tínedžera). O tomto bývalom Onovi je tiež známe, že siaha po zvláštnom visiacom lane. Tento bývalý detský vrah má vážny problém s osobnosťou. Aby ste ho chytili, sú často najlepšími návnadami strážcovia. Keď už je blízko, nespí.

A myslíte, že by ste mohli spať, keď bude starý starý Leatherface? Hviezda zasiahnutého hrôzy Masaker Texas Chainsaw, jeho tvárová maska ​​je vyrobená z tela obetí. Zvyšok ich tela zvyčajne prežúva rodina kanibalov, s ktorými vyrastal. Táto postava bola v skutočnosti založená na vražde v reálnom živote. Maska Leatherface robí skvelý maškarný kostým Halloween.

A konečne, aký večer pekla by bol úplný bez návštevy pána Hannibala Lectera. Obľúbený sériový vrah každého človeka má pri preprave medzi väzňami pomerne výraznú masku. Tiež sa teší okusovaniu nepárnych bezpečnostných pracovníkov. Ak je Lecter vašim Halloweenským kostýmom, nezabudnite si so sebou vziať fľašu Chianti, ktorú nikdy nevieš.

Ponúka obrovskú škálu oblečenia Halloween pre mužov a ženy a všetkých populárnych postáv z najnovších filmov o blokových autobusoch od Freddyho Kruegera po grófa Draculu (konečný upír). Gotická handrová bábika, Sexy diabolci a oveľa viac z temnej strany sveta. Buďte pripravení na Halloween tento rok v októbri s vami nový kostým Halloween na rok 2011